Gemflow Series vetë-mbushje baruti Ruajtja e Energjisë Pool Pump - Aquagem Pool Pump Frekuenca Inverter

Gemflow Series vetë-mbushje baruti Ruajtja e Energjisë Pool Pump

Features produktit

* Mbushje baruti vetë për lart ose pishina inground not

* Pajtueshme me trajtimin e ujit nga elektrolizë kripë

* Rritja forcë dhe qëndrueshmëri me trupin përforcuar tekstil me fije qelqi

* Dizajn zgjuar hidraulike mundëson performancë të lartë dhe zhurmë të ulët

* Motor i fuqishëm me mbrojtës inbuilt termik

* Siguria dyfishtë të sigurisë për ujë të veçantë dhe të energjisë elektrike


Detail Product

Specifikim

hetim

Gemflow Series Single Speed Pool Pump feature - Aquagem

Pump është zemra e një sistemi pishinë, duke zgjedhur pompë drejtë pishinë mund të jetë vendimtar për një përvojë të mirë pishinë. Gemflow Seria është një e veçantë projektuar vetë mbushje baruti kursimit të energjisë pompë pishinë për mbi ose në pishinë terren dhe një zgjidhje me kosto efektive ideale.

Kushtet e punës

  • Temperatura e ambientit: ≤50 ℃
  • Temperatura Medium: 5 ~ 50 ℃
  • Max. presssure punës: 0.3 MPa

model Flow @ 8m
(m³ / h)
Furnizimi
(V / ph / Hz)
Energjisë (P1) (kW) (HP) Aktual
(A)
Lidhjet
(mm)
Paketimi Size
(mm)
20'ft ngarkuar (copë)
GF09 15 220-240 / 1/50 0.9 1.2 4.6 60.3 ose 63 640X290X385 305
GF11 18 220-240 / 1/50 1.1 1.5 5.2 60.3 ose 63 640X290X385 305
GF15 23 220-240 / 1/50 1.5 2 7 60.3 ose 63 640X290X385 305
GF19 27 220-240 / 1/50 1.85 2.5 8.6 60.3 ose 63 640X290X385 305
GF22 31 220-240 / 1/50 2.2 3 10 60.3 ose 63 640X290X385 305
GF30 36 220-240 / 1/50 3 4 14 60.3 ose 63 665X290X385 300